fbpx

INSPIRUJĘ DO ROZWOJU

Aneta_Gorecka_CoachingForB_Top1_2018 (1)

Coaching, biznes, pasja

 

Jestem dyplomowanym coachem, pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym International Coach Federation.

Wspieram  ludzi w drodze do osiągnięcia upragnionych celów oraz inspiruję  ich do rozwoju.

Prowadzę działalność coachingowo-trenerską, współpracuję z przedsiębiorcami, właścicielami firm, kadrą menedżerską i zarządzającą oraz z zespołami. Pracuję również z przyszłymi liderami jako nauczyciel akademicki w Szkole Głównej Handlowej.

REKOMENDACJE

 Prowadzę firmę, dom, mam cudowną rodzinę. Zawsze jednak miałam trudności z organizacją czasu. Obowiązków przybywało i było coraz trudniej. Aneta pomogła mi rozwiązać ten problem. Podczas naszych sesji zadawała dużo pytań, które pomogły mi zrozumieć jak należy zarządzać czasem, prezentowała ciekawe techniki, dzięki którym uporządkowałam swoje sprawy. Aktualnie na koniec każdego dnia czuję ogromną satysfakcję! Aneta jest niezwykle uważna, dba o swojego klienta, jest z nim w ciągłym kontakcie. Ponadto, atmosfera spotkań to czysta przyjemność!

Zawsze jest czas na uśmiech i miłe słowo 😊 polecam serdecznie!

- Katarzyna Wysocka -

SupraMedica

Serdecznie polecam Coaching u Anety Góreckiej

Rok temu byłem zagubiony w życiu. Miałem tyle nawarstwionych problemów, że mój umysł zapętlał się na myśleniu o nich, a nie o realnych rozwiązaniach. Dziś po około sześciu miesiącach coachingu  – zasadniczo zmieniło się moje myślenie i podejście do życia. W zasadzie należy powiedzieć, że dzięki metodyce coachingu i wspaniałej prowadzącej- zmieniłem swoje myślenie i podejście do stawiania sobie zadań w życiu. Czyli biorę odpowiedzialność za to co mam i co mogę osiągnąć. Teraz umiem określić,  którą drogą warto podążać by sprostać swoim założeniom.

Aneta umiejętnie prowadzi nasz proces myślowy by samemu być w stanie odpowiedzieć
sobie na pytania a nawet dostrzec nowe rozwiązania. 
Aneta jest bardzo kompetentna. Szybko nawiązuje kontakt i z łatwością można obdarzyć Ją zaufaniem. To ważne gdy ktoś, chce się otworzyć, opowiedzieć o swoich problemach i zdiagnozować ich przyczyny.  Aneta posiada ogromne pokłady empatii i jest jak pozytywna radiostacja, która nastraja i inspiruje do działania! Gdy wskażesz kierunek, to Ona Ci powie, że dojdziesz tam sam. O własnych siłach!  Aneta będzie Ci jedynie towarzyszyć niczym wewnętrzny głos rozsądku w Twojej głowie. Tak byś na początku Tej drogi nie zbłądził, nie zatracił motywacji. Byś regularnie spoglądał na mapę z wyznaczonym przez Ciebie celem.W trakcie tej drogi będzie budować w Tobie poczucie własnej wartości, odpowiedzialności i wielkiej sprawczości. 

Jestem, szczęśliwy, że w odpowiednim momencie mogłem przyjść na coaching u Anety Góreckiej
i poprawić jakość swojego życia. 
Coaching to jedna z tych dróg życia które prowadzą do czegoś wartościowego.  Stąd warto wybrać się z kimś, kto dobrze nas do tego przygotuje i zainspiruje.

- Krzysztof -

Coach z wyboru, wykształcenia i doświadczenia

 

Z wykształcenia jestem anglistką, ukończyłam też "Akademię Zarządzania dla Właścicieli Szkół Językowych" w Personnel Training Institute oraz "Studium coachingu" na Uczelni Łazarskiego. Nieustannie kontynuuję edukację, co pozwala mi świadczyć profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z aktualną wiedzą.

Aneta_Gorecka_CoachingForB_outside_2018

Jesteś zainteresowany swoim rozwojem?